تبلیغات
آوان اس ام اس - 7 تكنیك برای شیره مالیدن سر رییس !!!
شماره ارسال اس ام اس به آوان اس ام اس : 09366434990
تاریخ : شنبه 30 آبان 1388
نویسنده : روناش

 1- سعی كنید هنگام تردد در راهروهای اداره همیشه پرونده زیر بغل داشته باشید: 
به این ترتیب به نظر، كارمند سختكوشی می‌‌رسید كه قرار است در جلسه مهمی شركت كند. كسانی كه دستخالی این طرف و آن طرف می‌‌روند عاطل و باطل به نظر می‌‌رسند و تصور عموم از كسانی كه «روزنامه» زیر بغل دارند این است كه از زیر كار در می‌‌روند و به جای آن وقت خود را صرف خواندن روزنامه و حل جداولش می‌‌كنند.

2- برای این كه به نظر برسد سرتان شلوغ است: 
از رایانه استفاده كنید. استفاده از رایانه درنگاه خیلی از كسانی كه چشمشان به شما می‌افتد مترادف «كار» است در حالی كه شما می‌‌توانید فرصت را مغتنم شمرده و ایمیل‌های شخصی خود را دریافت و ارسال نمایید، چت كنید، در مورد موضوعات مورد علاقه خود search نمایید، وبلاگ‌ها و سایت‌های مورد علاقه خود را نگاه كنید و بدون اینكه ذره‌ای كار انجام داده باش?د حسابی خوش بگذرانید و اگر زمانی توسط رییس‌تان گیر افتادید (كه حتما گیر می‌افتید) بهترین دفاع این است كه ادعا كنید در حال یادگیری نرم‌افزار جدیدی هستید كه به نوعی به كارتان مرتبط است.

3- میز كارتان را به هم بریزید: 
اطراف خودتان را حسابی با اسناد، جزوات و اوراق پركنید. در نگاه افراد حجم كاری كه دیده می‌‌شود مهم است.
 اگر می‌‌دانید قرار است كسی در دفتر كارتان در مورد كارش با شما دیدار داشته باشد اسناد و مدارك مربوط به او را در میان اوراق خود گم وگور كنید و بعد در حضور او دنبالشان بگردید.

4- از منشی تلفنی استفاده كنید و حتی‌المقدور به تماس‌ها پاسخ ندهید: 
افراد برای این كه چیزی به شما بدهند با شما تماس نمی‌‌گیرند، آنها تماس می‌‌گیرند تا شما برای‌شان كاری انجام دهید و فقط بلدند برای شما دردسر بسازند و این منصفانه نیست!!!!

5- ظاهری آشفته و پریشان داشته باشید: 
ظاهر پریشان شما رییس‌تان را متقاعد می‌‌كند كه سر شما حسابی شلوغ است.

6- كاری كنید كه به نظر برسد تا دیروقت كار می‌‌كنید: 
همیشه دیر دفتر را ترك كنید به خصوص زمانی كه رییس‌تان در اداره است.
 می‌‌توانید از این فرصت برای خواندن مجلات، كتاب‌ها و سرگرمی‌های این چنینی كه همیشه قصد مطالعه‌شان را داشتید ولی فرصت نكرده‌اید استفاده كنید.

7- آه بكشید: 
زمانی كه افراد زیادی اطرافتان هستند وانمود كنید دارید به سختی كار می‌‌كنید و بعد با صدای بلند طوری كه همه بشنوند آه بكشید. تصور حجم بالای كاری كه دارید انجام می‌‌دهید آنها را تحت تاثیر قرار خواهد داد
موضوعات مرتبط: مطالب طنز ,
برچسب‌ها: كلاهبرداری , شیره مالیدن سر رئیس , كلاه گذاشتن , اس ام اس , پیامك , دزفول , جالب , دزفیل , مهیج , sms , اس ام اس عاشقانه , اس ام اس كلاهبرداری , اس ام اس سركاری ,
آخرین مطالب